Karussell

Lustimaa karussell pakub rõõmu kõigile lastele. Korraga saab karussellisõitu lustida kuni 12 last. Lastekarussellil puudub täpne lapse vanuse- ja kaalupiirang, vajalik on et laps oskab kinni hoida ja istmele ära mahutakse.

Karussellil on aeglane kiirus väikelaste jaoks ja teine kiirus suuremate laste jaoks. Karussellisõitu saab nautida korraga 3 minutit.

Alati kontrollib instruktor enne sõitu lapsed üle, et nad oleksid nõuetekohaselt kinnitatud. Atraktsioon on üle vaadatud Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poolt, seega karussellitamine on turvaline.

Karussell

Kus saab karusselliga sõita? Pakume lastele karusselli sõitmise võimalust erinevatel laatadel ja kontsertidel. Kui Teil on tulemas lastele või noortele üritus, sünnipäev, pidu, kontsert, suvepäevad, firmapidu, lasteaia, kooli vms sündmus, siis tasub aegsasti võtta ühendust ja broneerida aeg ja kokku leppida tingimused. Tuleme Teie asukohta ja teeme lapsed rõõmsaks!

  • Registreeri
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
0
Lustimaa