Batuut smurfid

  • Smurfi batuut on mega suur, kus samaaegselt saab lustida 15 -18 last. Sobib väikestele (alates 3.a) kui ka suurematele lastele (kuni 60 kg). Batuut on 5m kõrge, mistõttu pakub see põnevust ka teismelistele. Batuudil on ühildatud kolm funktsiooni – hüppamine, liumägi ja ronisein. Tegemist on käsimaalingutega väga ilusa kvaliteetse PVC batuudiga, mis on leidnud head vastukaja kasutajate poolt. Oluline on täpselt järgida ohutusreegleid!
  • Batuuti saab paigaldada nii eraaeda kui ka avalikule maale. Smurfi batuudi mõõdud on (PxLxK) 7x5.5×5.5m. Paigaldamiseks vajalik minimaalne ala on 10x7m (sisaldab teenindusala: ventilaatorid, jalanõude koht, kinnitusvaiad).
  • Batuudid paigaldatakse pinnasele, mis peab võimaldama batuudi kinnitusvaiade sisselöömist 50cm (muru, killustik).
  • Rentnikuga sõlmitakse õhkbatuudi kasutamise leping, mille allkirjastab täiskasvanu, keda on paigaldaja poolt batuudi kasutamise ja ohutusreeglite järgimise osas instrueeritud. Batuudil olevaid lapsi peab pidevalt jälgima täiskasvanu. Soovi korral on võimalik tellida ka Lustimaa OÜ poolt operaator ohutuse tagamiseks (hind kokkuleppel).
  • Batuudi kaal on 240 kg.

Smurfi batuudi rendi soodushind eraaeda (9.00 -21.00):
E-N 180 eurot (v.a. riigipühad)
R-P 200 eurot (sh riigipühad)

Lisandub transpordi ja paigaldushind Tallinnas ja Harjumaal 30 eurot, mujal Eestis kokkuleppel. Turvalisuse huvides paigaldab batuudi Lustimaa OÜ.
Tavahind E-N 210 eurot, R-P 230 eurot. Batuudi paigaldamise kellaaeg alates 9.00, kokkupanek hiljemalt 21.00 (kuni 10 tundi). Kui soovitakse batuuti kasutada kauem, siis hind kokkuleppel.

SUPERPAKKUMINE: batuut + karussell eraaeda kuni 3h: 450€.
Hind sisaldab transporti Harjumaa piires, paigaldust ja karusselli instruktorit. Mujale Eestisse transport kokkuleppel.

Lustimaa